İthal Mutfaklar 24 saat personel hizmeti ve güvenlik 6000 m2 peyzaj düzenlemesi

Hiçbir ayrıntıyı atlamadık!

Şehrin gürültüsünden uzak Beytepe’de yükselen Elit Royal Residence, 3 cepheye hakim her katta 2 dairesi ile eşsiz Beytepe orman manzarasını, artık günlük şehir hayatında nadir yakaladığımız doğal ortamı sizlere sunuyor. Peyzaj düzenlemesi ve butik residence konseptini birleştirerek lüksü ayaklarınızın altına seriyor.

Hayatınızı kolaylaştırmak adına akıllı evler olarak tasarlanan daireleri ile Elit Royal Residence birbirinden ünlü dünya markalarını evinize taşırken, depreme dayanıklı beton yapısı, jeneratör sistemi, 24 saat konsiyerj ve güvenilir personel hizmeti, katlarda ve residence dışında kapalı devre kamera sistemi, tek tuşla taksi ve güvenlik hizmeti, her daire için iki kapalı bir açık otopark, misafirleriniz için konuk otoparkı ve dairenize özel olarak ayrılmış olan depoları ile konut sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyor.

... ve şimdi Ankara butik residence konseptini Elit Royal Residence ile tanışıyor...

 
Her detay bizim için önem taşır,
Elit Royal'de hayatınızı kolaylaştıracak çözümler için tıklayın

Konsiyerj Hizmeti Akıllı Ev Sistemi Çözüm Ortakları Hayat Verenler

KONSİYERJ HİZMETİ

 • Sinema, Tiyatro ve Restaurant Rezervasyonları
 • Çiçek ve Hediye Gönderim Organizasyonları
 • Seyahat ve Eylence Danışmanlığı
 • Stil ve Alışveriş Danışmanlığı
 • Evde Özel Gün, Davet Organizasyonu
 • Market ve Catering Hizmetleri
 • 7/24 Ambulans
 • Tıbbi Danışmanlık ve Evde Doktor

 

 • Özel Şöförlü Araçlarla Transfer ve Kiralama
 • Özel Uçak Rezervasyonları ve Vize Hizmetleri
 • Evde Yeni Doğan Bakımı
 • Veteriner Danışmanlık
 • Konut Yardım
 • Kuru Temizleme, Eve Temizlik
 • Hukuki Danışmanlık
 • Fatura Ödeme
 

AKILLI EV SİSTEMİ

Akıllı evler mevcut cihaz ve sistemlerin çeşitli kumandalar ile kontrol edilebildiği evlerdir. Perdeler, ışıklar ve diğer cihazlar uzaktan kumanda ile kontrol edilebilir. Bu evlerde tüm sistem ve cihazlar zamana göre programlanabilir. Çevredeki sensörler yardımıyla bilgi alıp tepki verebilir, aydınlatma sistemi, sulama, ısıtma gibi programlamalar yapılabilir. Tüm bu özellikler tek dokunuşla yapılabilirken ayrıca sensörlere göre tepki vermesi sağlanabilir. Kişiyi görünce ışıkların açılması veya yağmur sensörleri ile yağmurun farkedilip sulamanın durması sensör özelliklerindendir.

Eve giren kişiyi tanır ve o kişiye göre evin ayarlarını yapar. Gerekirse girişe izin vermez ,
siz eve girdiğinizde tüm sistemler normal halde çalışmaya başlarken, çocuğunuz siz yokken eve girdiğinde, belirlediğiniz prizleri, gazı ve özel güvenlik isteyen cihazları kapatarak tedbir alır. Evden çıktığınızda evde kimse olmadığını anlar ve evde birileri varmış izlenimi yaratmak için ışıkları rastgele açıp kapatır. İsterseniz kapıya gelip zile basan kişiyi cep telefonunuza yönlendirir.

Bunlar akıllı ev sisteminin hayatınızı kolaylaştırmak için size sunduğu farklılıklardır.
 

SİZİN İÇİN SEÇTİĞİMİZ DÜNYA MARKALARI

HAYAT VERENLER

Konut, ticaret ve ev/ofis kullanımlarının, birbirlerinin işleyişini etkilemeyecek şekilde çözümlenmesine özen gösterilen projede, ticari kullanım ayrı bir blok olarak ayrılmış, cadde cephesinde mağazalara, arka cephesinde ise ev/ofis birimlerine yer verilmiştir. Ticari bloğun hemen yanında yükselen 17 katlı kule ise konut birimlerini içermektedir. Böylelikle 3 ayrı fonksiyon barındıran projede, bu fonksiyonların, cephe yönleri, girişler, açık kullanım alanları ile ayrımı sağlanmaktadır.

Katta 2 daireli bir plan şeması ile tasarlanan konut bloğunda, plan şemasının tip kat tekrarından gelen tekdüze ritmin cepheye yansımamasına özen gösterilmiş, balkonların ve cephe açıklıklarının yatay ve düşey hareketliliği ile özgün ve dinamik bir cephe dili yakalanmıştır.

Yalın ve çağdaş cephe malzemeleri, yere kadar camları, ferah ve yüksek giriş holü ve kat holleri, kullanışlı iç mekan büyüklükleri projenin önde gelen özellikleridir.

Yenilikçi ve modern bir mimari dil ile Yeşim HATIRLI ve Nami HATIRLI tarafından tasarlanan projemiz Beytepe‘de yükselirken siz sakinlerine özgün yaşam imkanları sunacaktır.


Yeşim HATIRLI - Nami HATIRLI
 
Beytepe’de yükselen Elit Yapı’nın Elit projelerinden biri, Elit Royal Residence ve bu dikkat çekici yapının keyifle kullanılmasını istediğimiz mekanlarına karakter katmak...

Biz INSTUDIO Design Office olarak bu projenin iç mekanlarına hayat vermekten keyif aldık, sıradanlıktan uzak ve dinamik bir yaşam tarzını yansıtan bu yapı umarız tüm sahiplerine aynı hissi ve keyfi sunar.


Özgür ÖZER
 


 
 
(©) 2012 elit-royal.com tüm hakları saklıdır. Tasarım B&M Tasarım, Yazılım İnfoteknik tarafından yapılmıştır.