Hayat Verenler
 
Konut, ticaret ve ev/ofis kullanımlarının, birbirlerinin işleyişini etkilemeyecek şekilde çözümlenmesine özen gösterilen projede, ticari kullanım ayrı bir blok olarak ayrılmış, cadde cephesinde mağazalara, arka cephesinde ise ev/ofis birimlerine yer verilmiştir. Ticari bloğun hemen yanında yükselen 17 katlı kule ise konut birimlerini içermektedir. Böylelikle 3 ayrı fonksiyon barındıran projede, bu fonksiyonların, cephe yönleri, girişler, açık kullanım alanları ile ayrımı sağlanmaktadır.

Katta 2 daireli bir plan şeması ile tasarlanan konut bloğunda, plan şemasının tip kat tekrarından gelen tekdüze ritmin cepheye yansımamasına özen gösterilmiş, balkonların ve cephe açıklıklarının yatay ve düşey hareketliliği ile özgün ve dinamik bir cephe dili yakalanmıştır.

Yalın ve çağdaş cephe malzemeleri, yere kadar camları, ferah ve yüksek giriş holü ve kat holleri, kullanışlı iç mekan büyüklükleri projenin önde gelen özellikleridir.

Yenilikçi ve modern bir mimari dil ile Yeşim HATIRLI ve Nami HATIRLI tarafından tasarlanan projemiz Beytepe‘de yükselirken siz sakinlerine özgün yaşam imkanları sunacaktır.


Yeşim HATIRLI - Nami HATIRLI
 
Beytepe’de yükselen Elit Yapı’nın Elit projelerinden biri, Elit Royal Residence ve bu dikkat çekici yapının keyifle kullanılmasını istediğimiz mekanlarına karakter katmak...

Biz INSTUDIO Design Office olarak bu projenin iç mekanlarına hayat vermekten keyif aldık, sıradanlıktan uzak ve dinamik bir yaşam tarzını yansıtan bu yapı umarız tüm sahiplerine aynı hissi ve keyfi sunar.


Özgür ÖZER


 
 
(©) 2012 elit-royal.com tüm hakları saklıdır. Tasarım B&M Tasarım, Yazılım İnfoteknik tarafından yapılmıştır.